Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i wejściem na nowe rynki Kancelaria Chmielniak Adwokaci nawiąże współpracę z Adwokatami w zakresie prowadzonych spraw karnych gospodarczych i karnych skarbowych.

Chmielniak Adwokaci to nowoczesna i prężnie rozwijająca się kancelaria prawna specjalizująca się w zapewnieniu ochrony menedżerom i organizacjom przed odpowiedzialnością. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego gospodarczego, karnego skarbowego i podatkowego.  Uczestniczymy w sporach regulacyjnych oraz w postępowaniach w przedmiocie odpowiedzialności menedżerów.

Zakres obowiązków:

Zastępstwo procesowe w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych

Zastępstwo procesowe w sporach regulacyjnych i podatkowych

Udział w czynnościach procesowych na każdym etapie sprawy

Udzielanie wsparcia i pomocy prawnej klientom kancelarii poprzez osobisty kontakt z klientem

Kontakt z organami wymiaru sprawiedliwości w prowadzonych sprawach

Wymagania

Potwierdzone kilkuletnie doświadczenie w sprawach karnych

Doskonała znajomość prawa karnego, gospodarczego i podatkowego oraz chęć dalszego poszerzania wiedzy w tych dziedzinach

Biegła lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Od kandydatów oczekujemy samodzielności i pełnej odpowiedzialności za prowadzone sprawy  oraz przestrzegania obowiązujących w Kancelarii procedur. Ważna jest dla nas także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz zdolność do pracy pod presją czasu. Świadczenie pomocy prawnej może oznaczać konieczność odbywania podróży służbowych w związku z prowadzonymi sprawami.

Oferujemy:

Pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej świadczącej pomoc prawną o rozwojowych i interesujących dziadzinach prawa karnego.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń zawodowych poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i sprawach prowadzonych przez kancelarię.

Atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego.