Przewiń do treści

Umów się na konsultację online

01

Przygotuj dokumenty jakie posiadasz w sprawie, o której chcesz rozmawiać.

02

Wybierz termin i czas spotkania jaki Ci odpowiada.

03

Po wybraniu terminy dokonasz opłaty za spotkanie korzystając z płatności online.

04

Otrzymasz indywidualny link do spotkania.

Konsultacja online

Skorzystaj z kalendarza aby umówić spotkanie on-line. Sprawdź cenę konsultacji.

Dla kogo jest konsultacja online?

Jeśli cenisz sobie czas i bezpieczeństwo skorzystaj z naszych rozwiązań online. Nasi prawnicy będą dostępni dla Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

Ile to kosztuje?

Koszt godzinnego spotkania z naszym prawnikiem w formule online kosztuj 369zł, w tym 23% VAT. Jeśli chcesz uzyskać fakturę skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub wybierając numery telefoniczne naszego biura.

Jaki jest zakres pomocy?

Pomoc prawna udzielana podczas spotkania może mieć jednorazowy charakter i w całości rozwiązywać Twoje problemy prawne. Musisz mieć świadomość, że porada prawna może mieć także charakter wstępny polegający na wstępny rozpoznaniu przedmiotu sprawy. Nasz prawnik przekaże Ci podczas spotkania wszelkie niezbędne informacje

Na czym polega konsultacja?

Spotkanie online niczym nie różni się do spotkania w kancelarii. Jesteśmy do Twoje dyspozycji i w pełni skupiamy się na Twojej sprawie. Możemy udostępniać dokumentu, wskazywać przepisy i prowadzić normalną rozmowę. W szczególnie uzasadnionych przypadkach po wyrażeniu przez Ciebie zgody możemy rejestrować spotkanie w celu przechowania ważnych informacji jakie zostały poruszone podczas spotkania.

Jakie są wymagania techniczne?

Spotkanie odbędzie się za pomocą platformy Microsoft Teams (dowiedz się więcej o narzędziu). Nie musisz nic instalować na Twoim komputerze lub smartfonie. Nie żądamy instalacji żadnego oprogramowania a stosowane przez nasz narzędzia są zgodne z zasadami przetwarzania danych osobowych oraz umożliwiają zachowanie tajemnicy zawodowej. Sprawdź jak przetwarzamy dane osobowe w naszej Polityce ochrony danych osobowych. Podczas spotkania powinieneś mieć dostęp do sieci internet. Od jakości połączenia internetowego będzie zależała jakość rozmowy. Jeśli z jakiś powodów nie będzie możliwe nawiązanie lub kontynuowanie spotkania, nasz prawnik zaproponuje dalsze kroki.