O Kancelarii

O Kancelarii

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną specjalizującą się w kompleksowej ochronie menedżerów i organizacji przed odpowiedzialnością prawną, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności karnej gospodarczej i karnej skarbowej.

Stanowimy zespół wyspecjalizowanych prawników z zakresu prawa karnego i procedury karnej, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa spółek, prawa cywilnego oraz prawa zamówień publicznych. Reprezentujemy menedżerów i organizacje w sporach karnych gospodarczych i karnych skarbowych, w sporach regulacyjnych, jak również cywilnych, podatkowych, czy pracowniczych. Nasi prawnicy posiadają również wiedzę z zakresu zarządzania, ekonomii i marketingu oraz bogate doświadczenia menedżerskie.

Niezależnie od ochrony prawnej, chcąc zapewnić naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo, współpracujemy z biegłymi rewidentami, tłumaczami przysięgłymi, rzecznikami patentowymi, pracownikami naukowymi, agencją PR, oraz firmami zajmującymi się informatyką śledczą, a także ochroną przed inwigilacją.