Oferty pracy

Oferta z dnia 29.11.2019 - adwokat | radca prawny

Chmielniak Adwokaci nawiąże współpracę z Adwokatami lub Radcami prawnymi w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków

  • Świadczenie najwyższej jakości usług prawnych klientom kancelarii
  • Zastępstwo procesowe w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych
  • Zastępstwo procesowe w sporach regulacyjnych i podatkowych
  • Świadczenie pomocy prawnej w sprawach związanych z odpowiedzialnością osobistą menedżerów (karną, cywilną, administracyjną, w tym podatkową)
  • Udział w czynnościach procesowych na każdym etapie sprawy i przed wszystkimi organami
  • Kontakt z organami wymiaru sprawiedliwości w prowadzonych sprawach
  • Doradztwo klientom instytucjonalnym w zakresie „compliance crime”
  • Bieżące kontaktowanie się z klientami kancelarii w celu zapewnienia im najwyższego poczucia komfortu i bezpieczeństwa i dostarczania najwyższej jakości usług

Wymagania

  • Potwierdzone minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej w sprawach karnych, karnych gospodarczych lub karnych skarbowych (warunek konieczny).
  • Doskonała znajomość prawa karnego, karnego skarbowego gospodarczego (warunek konieczny).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Word.

Dodatkowym atutem kandydata będzie;

  • Znajomość prawa gospodarczego i podatkowego z uwzględnieniem biznesowego zastosowania posiadanej wiedzy.
  • Występowanie jako pełnomocnik w sprawach związanych z odpowiedzialnością osobistą menedżerów (sprawy karne, cywilne, administracyjne)
  • Posiadanie dodatkowych uprawnień zawodowych (np. doradca podatkowy lub restrukturyzacyjny)
  • Chęć specjalizacji w określonej gałęzi prawa karnego gospodarczego (np. przestępstwa korupcyjne, oszustwa, itp.)
  • Znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office, w tym programu excel

Ponadto:

Od kandydatów oczekujemy samodzielności i pełnej odpowiedzialności za prowadzone sprawy. Ważna jest dla nas także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz otwartość na nowe inicjatywy a także swoboda w poruszaniu się w obszarze social media.

Świadczenie pomocy prawnej może oznaczać konieczność odbywania podróży służbowych w związku z prowadzonymi sprawami.  Wykluczamy pracę zdalną lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

Pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej świadczącej pomoc prawną w rozwojowych i interesujących dziadzinach prawa karnego gospodarczego.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń zawodowych poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i sprawach prowadzonych przez kancelarię.

Atrakcyjne warunki pracy

Przejrzyste warunki wynagradzania adekwatne do umiejętności, zaangażowania oraz osiąganych celów kancelarii.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować i do kiedy?

Prosimy skorzystać z naszego formularza dostępnego tutaj.

Proces rekrutacyjny kończy się 31.12.2019r.

Klauzula informacyjna.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Chmielniak Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych (40-079) Katowice ul. Gliwicka 6/2. Celem przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji a podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pana/Pani zgoda na wzięcie udziału w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit a) RODO). Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu wyboru kandydata i po zakończeniu tego procesu nie będą dalej przetwarzane. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, a także prawo do: żądania od Administratora sprostowania swoich danych osobowych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wydania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Administratora i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem o ile podstawą prawną przetwarzania jest zgoda podmiotu danych.  W sytuacji, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy RODO posiada Pan/Pani prawo do wniesienie skargi do organu nadzorczego w Polsce – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane pracownikom Administratora oraz innym podmiotom na podstawie stosownych upoważnień lub zawartych umów (klienci i kontrahenci administratora, dostawcy itp.). Ponadto, Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazane uprawnionym organom i instytucjom państwowym na podstawie przepisów prawa. Pana/Pani dane osobowe, w związku z prowadzoną rekrutacją, nie będą przekazywane do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego a także nie będą wykorzystywane do profilowania ani przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.