Nasz zespół

Kancelaria

Łukasz Chmielniak

Adwokat | Partner

Partner zarządzający w kancelarii Chmielniak Adwokaci. Specjalizuje się w obronie menedżerów w postępowaniach karnych gospodarczych i karnych skarbowych. Występuje również w tych postępowaniach w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych. Reprezentuje klientów w sporach regulacyjnych, w szczególności w sprawach dotyczących nałożenia na członków organów spółek administracyjnych kar finansowych.

więcej

Robert Gniezdzia

Radca Prawny | Partner

Partner zarządzający w kancelarii Chmielniak Adwokaci. Zajmuje się prawem gospodarczym i regulacyjnym, w tym problematyką ochrony danych osobowych oraz compliance. Doradza podmiotom gospodarczym w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego i regulacyjnego. 

więcej

Anna Copp

Adwokat

Specjalizuje się w prawie podatkowym, prawie spółek oraz prawie cywilnym i gospodarczym doradzając podmiotom gospodarczym w obszarze prowadzonej działalności.

więcej

Hanna Chmielniak

Radca prawny

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych oraz w zagadnieniach związanych zawieraniem i realizacją kontraktów. 

więcej

dr Aleksandra Rychlewska-Hotel

Specjalizuje się w prawie karnym materialnym oraz procesowym. Posiada doświadczenie w sprawach z zakresu przestępczości gospodarczej i skarbowej, jak również korupcji. Doradza w zakresie odpowiedzialności karnej, cywilnoprawnej i podatkowej menedżerów.

więcej

Adam Kocemba

Aplikant Adwokacki

Specjalizuje się w sprawach gospodarczych i doradza w zakresie organizacji i funkcjonowania spółek handlowych, w tym startupów i akceleratorów. Reprezentuje przedsiębiorców w sporach sądowych oraz w negocjacjach biznesowych.

więcej

Marcin Klonowski

Aplikant Adwokacki

Specjalizuje się w sprawach karnych gospodarczych i skarbowych. Reprezentuje oskarżonych oraz chroni interesy spółek w procesach karnych. Tworzy procedury ograniczające ryzyko popełnienia przestępstwa w spółkach.

więcej

Mariusz Palian

Aplikant Adwokacki

Specjalizuje się w sprawach gospodarczych oraz prawie własności przemysłowej. Zajmuje się doradztwem w zakresie ochrony danych osobowych oraz wdrażaniem systemów compliance.

więcej

Iwona Hydel

Administracja

W Kancelarii odpowiada za prawidłowe i efektywne działanie biura oraz koordynację oddziałów kancelarii. Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych śląskich kancelariach prawnych jako pracownik sekretariatu oraz dyrektor biura.  

więcej