Anna Copp

Adwokat

Anna Copp - Adwokat

Specjalizuje się w prawie podatkowym, prawie spółek oraz prawie cywilnym i gospodarczym doradzając podmiotom gospodarczym w obszarze prowadzonej działalności.

Z kancelarii Chmielniak Adwokaci doradza polskim oraz zagranicznym podmiotom gospodarczym i menedżerom w zakresie aspektów prawa podatkowego oraz prawa korporacyjnego. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, w tym również w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności podatkowej członków zarządu za długi podatkowe spółek. Doradza w procesach inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych obejmujących procesy łączenia, podziału i przekształcania podmiotów gospodarczych. Z powodzeniem reprezentuje klientów również w postępowaniach gospodarczych. 

Umiejętności zawodowe zdobywała w międzynarodowych kancelariach prawnych,w tym w Szanghaju. Anna Copp ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, studia licencjackie na kierunku filologia angielska oraz studia MBA–C na Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Prowadzi blog poświęcony odpowiedzialności podatkowej menedżerów http://odpowiedzialnoscmenedzera.biz/

Biegle włada językiem angielskim.

Dane kontaktowe

Email

apatoleta@chmielniak.com.pl

Telefon

32 720 12 50

LinkedIn