Piotr Zagdański

Psycholog

Piotr Zagdański - Psycholog

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie stosowania wiedzy psychologicznej w poradnictwie indywidualnym i w biznesie. Praktyk wykorzystywania psychologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Psycholog prowadzący indywidualne spotkania rozwojowe, łączące w sobie elementy wsparcia psychologicznego, coachingu i szkoleń. 

To holistyczne podejście powoduje zwiększenie siły oddziaływania na przebieg zmiany, a co za tym idzie czyni pracę z klientem skuteczną. Pracował w firmach DOOR Poland oraz FranklinCovey na stanowiskach: dyrektor działu konsultacji, dyrektor działu badań, dyrektor personalny oraz w Inside Poland gdzie był prezesem zarządu.

Współpracował z  największymi firmami na rynku polskim, m.in.: General Motors, PKOBP, Maspex, Pepsico, Simens, Mercedes, Heinz, DS Smith, HOOP, LUXMED, Amica, TUV, Energis, Agros Nova, Johnson & Johnson, LPP, Janssen, Magma Formpol, Thales, Murator, Schiessl, Sabur, BGK.

Jest twórcą programu „Usługi Psychologiczne dla Biznesu”, którego celem jest dostarczanie wsparcia psychologicznego pracownikom w miejscu pracy. Odbiorcami programu są osoby potrzebujące  pomocy w wypracowaniu najlepszych dla nich rozwiązań dotyczących codziennych problemów, trudności życiowych, dylematów prywatnych i zawodowych.


Dane kontaktowe

Email

piotr@pracowniarz.pl

Telefon

327201250

LinkedIn