Zespół
Iwona Hydel

Iwona Hydel

Iwona jest dyrektorem biura Kancelarii. Ma za sobą 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu biurem, które zdobywała pracując w kancelariach prawniczych na Śląsku. Z Chmielniak Adwokaci związana od 2018 roku. 

Jej wieloletnia praktyka, wszechstronne umiejętności oraz pełne zaangażowanie pozwalają efektywnie kierować pracami biura. 

W obecnej roli koordynatora biura wyznaczyła sobie za priorytet zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie i utrzymanie wysokiego standardu pracy Kancelarii. 

Dotychczasowa praca w kancelarii prawniczej stanowiła dla Iwony motywację do poszerzania wiedzy w dziedzinie prawa. W 2020 roku ukończyła studia prawnicze na Akademii Humanitas. Wcześniej ukończyła również studia o profilu reklama i public relations na kierunku kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. 

 

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt