O KANCELARII CHMIELNIAK ADWOKACI

JESTEŚMY PRAWNIKAMI OD SPRAW, KTÓRE NIE MOGĄ POCZEKAĆ

Są takie sytuacje, w których kluczowy jest czas reakcji. Każdy wie, jak ważne dla szans powodzenia akcji ratunkowej są sekundy dzielące wypadek od przyjazdu pogotowia. To, jak sprawnie zareagujemy w danej chwili, ma wpływ na całe dalsze życie. Spóźniona pomoc to żadna pomoc.

W sprawach karnych jest dokładnie tak samo. Przy aresztowaniu czy przesłuchaniu nie usłyszysz filmowej frazy, że wszystko co powiesz lub zrobisz będzie mogło zostać użyte przeciwko Tobie. W rzeczywistości jednak każdy Twój ruch będzie miał znaczenie, a każdy Twój błąd zostanie bezlitośnie wykorzystany.

Masz prawo do obrony. My pokażemy Ci, jak bardzo możesz z niego skorzystać. To nie jest nasze hasło. To nasza motywacja i motor do działania. Będziemy pracować dynamicznie i mierzyć precyzyjnie, aby zmaksymalizować Twoje szanse na pozytywne zakończenie sprawy.  


Kancelaria Chmielniak Adwokaci w liczbach
718

skomplikowanych spraw karnych poprowadzonych w kancelarii

125

publikacji z prawa karnego i procesu karnego

28

rekomendacji w obszarze prawo karne w biznesie w czołowych rankingach

18

wystąpienia na konferencjach z prawa karnego


Dla nas kluczowa jest ścisła specjalizacja. Przy obecnym tempie rozwoju nie można być specjalistą od wszystkiego. Bierzemy tylko takie sprawy, na których naprawdę się znamy. Wiemy, że właśnie w nich jesteśmy w stanie dać Ci najwyższą jakość naszego wsparcia.  

Walkę o prawo do obrony prowadzimy nie tylko w Prokuraturach i na salach rozpraw, ale też w debacie publicznej i naukowej. Komentujemy projekty ustaw karnych. Wyrażamy stanowcze opinie na temat przepisów, które nadmiernie godzą w prawa i wolności obywatelskie.  

W naszej pracy ważne są też cechy osobowości. To one pozwalają nam na pracę w specyficznych warunkach i kontaktach z organami ścigania i służbami. W każdej sprawie starannie dobieramy taktykę działania. Nie obawiamy się konfrontacji, bo są takie sytuacje, na które się nie godzimy.


REFERENCJE NASZYCH KLIENTÓW
WWW.LEGAL500.COM

LEGAL500 - 2023
LEGAL500 - 2023
LEGAL500 - 2022

Publikacje
Specjalistyczne publikacje naszego zespołu z zakresu prawa karnego i compliance

Rankingi
Od 2019 roku nasza kancelaria znalazła się na wysokich pozycjach w licznych rankingach kancelarii prawnych
Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt