Kariera

Pracuj w zespole ekspertów od prawa karnego w biznesie

Prowadzimy stały nabór na stanowiska adwokatów/ radców prawnych, aplikantów adwokackich/ radcowskich i praktykantów. Szukamy pasjonatów prawa karnego.

Jeśli jesteś adwokatem lub radcą prawnym, masz doświadczenie w sprawach karnych i chcesz rozwijać się w wąskiej specjalizacji przy realizowaniu ciekawych i złożonych projektów z zakresu prawa karnego aplikuj do naszej Kancelarii. Oferujemy stabilne i dobre warunki współpracy oraz wyraźną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś aplikantem lub studentem, interesuje Cię prawo karne i czujesz, że chcesz się tym zajmować w przyszłości, chętnie będziemy mentorami w Twojej karierze. Oferujemy indywidualny program tutoringowy, możliwość budowania kompetencji zawodowych oraz dofinansowania w poszerzaniu kwalifikacji w obszarach zbieżnych z kierunkami rozwoju Kancelarii.  


1.

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected]. Napisz, dlaczego chcesz z nami pracować.

2.

Po zapoznaniu się z Twoją aplikacją otrzymasz odpowiedź w sprawie dalszej rekrutacji i zaproszenia na rozmowę wstępną.

3.

Po rozmowie otrzymasz od nas informacje o wyniku rekrutacji oraz dotyczące zaproszenia do naszego zespołu.

Dołącz do nas

Nasza marka to nie logo kancelarii na papierze firmowym. Nasza marka odzwierciedla wartości, które są dla nas kluczowe i bez których nasza praca nie miałaby głębszego sensu. Do naszego zespołu szukamy osób, które potrafią wyrazić stanowczy sprzeciw wobec działania organów państwa. Takich, dla których postępowanie karne to nie akta sprawy, a człowiek, który jest ich bohaterem. Nie akceptujemy stwierdzenia, że polskim wymiarze sprawiedliwości “tak po prostu jest”. Naszą rolą jest to zmienić. Jeśli myślisz podobnie, prześlij nam swoją aplikację. 

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt