Kariera:

Adwokat/Radca prawny

Chmielniak Adwokaci nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim lub radcowskim w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków
  • kompleksowe prowadzenie spraw karnych z obszaru prawa karnego dla biznesu (spraw karnych gospodarczych i skarbowych, w tym postępowań międzynarodowych),
  • sporządzanie opinii prawnych oraz memorandów w przedmiocie ryzyk z zakresu prawa karnego gospodarczego i skarbowego i bieżące doradztwo w tym obszarze dla Klientów Kancelarii,
  • wdrożenia procedur z zakresu criminal compliance (procedury ochrony sygnalistów, procedury AML, etc.).
Wymagania
  • potwierdzone kilkuletnie doświadczenie w sprawach karnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw karnych dla biznesu,
  • bardzo dobra znajomość prawa karnego gospodarczego i skarbowego, znajomość regulacji z obszaru compliance będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office oraz systemów Lex i Legalis,
  • prawo jazdy kat. B z własnym pojazdem.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się Kancelarii poprzez prowadzenie skomplikowanych i wieloaspektowych spraw karnych w biznesie,
  • możliwość publikowania w mediach (prasie, portalach internetowych) oraz występowania na konferencjach w obszarze prawa karnego dla biznesu,
  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych prawników Kancelarii,
  • dofinansowanie do szkoleń rozwijających kompetencje istotne z perspektywy specjalizacji Kancelarii,
  • pracę w silnym zespole ukierunkowanym na osiąganie wspólnych celów.