Aktualność

"PRINCIPLES OF POLISH CRIMINAL PROCEDURE"

Principles of Polish Criminal Procedure - aktualności dotyczące Kancelarii Chmielniak Adwokaci

Na rynku wydawniczym zadebiutowała najnowsza, unikalna publikacja prof. UŚ dr hab. Jarosława Zagrodnika przygotowana we współpracy z prof. Kazimierzem Zgryzkiem pt. „Principles of Polish Criminal Procedure”.

Pozycja dedykowana jest przede wszystkim zagranicznym teoretykom prawa chcącym zgłębić zasady polskiego procesu karnego. Opracowanie zawiera kompleksowe omówienie całego postępowania karnego, wyjaśnienie kwestii dowodowych i zawiłości stosowania środków zapobiegawczych. Pozycja odwołuje się także do bieżących, bardziej ogólnych kwestii związanych z praworządnością i standardami prawnymi, które wpływają na zakres stosowania prawa i jego interpretację.

Monografia została opublikowana w najbardziej prestiżowym wydawnictwie Hart Publishing w ramach serii Bloomsbury. To pierwsza taka publikacja na forum międzynarodowym. Autorom opracowania gratulujemy wytrwałości i wyróżnienia!

Książka dostępna jest zarówno w wydaniu papierowym, jak i pdf. Zakup możliwy jest w księgarni internetowej wydawnictwa. 

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt