Aktualność

WEWNĘTRZNE POSTĘPOWANIE WYJAŚNIAJĄCE JAKO ODPOWIEDŹ NA NON-COMPLIANCE W ORGANIZACJI

Wewnętrzne postępowanie wyjaśniające jako odpowiedź na non-compliance w organizacji - aktualności dotyczące Kancelarii Chmielniak Adwokaci. Wejdź i przeczytaj!

Puls Biznesu opublikował materiał prelegentów konferencji o odpowiedzialności członków zarządu Anny Copp i Łukasza Breguły z Kancelarii Chmielniak Adwokaci. Artykuł dotyczy wewnętrznych postępowań wyjaśniających w spółce. Tematyka ta jest szczególnie aktualna w świetle projektowanej ustawy o ochronie sygnalistów. 

Nas eksperci wskazują, jak organizacje powinny kształtować swoje systemy zarządzania zgodnością, aby umożliwić odpowiednią reakcję na przypadki non-compliance. Anna Copp i Łukasz Breguła podpowiadają co zrobić, gdy dojdzie do nieprawidłowości, jak rozpoznać zgłoszenia, a także jak skutecznie prowadzać wewnętrzne postępowanie wyjaśniające oraz jak podejść do uzyskanych w toku tego postępowania informacji. 

Zapraszamy do lektury materiałów dostępnych na stronach Pulsu Biznesu.

Więcej na ten temat naszych doświadczeń związanych z wewnętrznymi postępowaniami wyjaśniającymi będzie można usłyszeć już 5 czerwca w Warszawie w drugim dniu organizowanej przez Puls Biznesu konferencji dotyczącej odpowiedzialności członków zarządu. 

Zapraszamy na konferencję

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt