Zespół
Łukasz Breguła
Wyróżnienie Legal500 Recommended Lawyer 2024 dla adwokata Łukasza Breguły
Wyróżnienie Legal500 Recommended Lawyer 2023 dla adwokata Łukasza Breguły

Łukasz Breguła

Łukasz zajmuje się obroną w sprawach karnych gospodarczych oraz karnoskarbowych. Występuje w skomplikowanych procesach dotyczących m.in. oszustw finansowych, prania brudnych pieniędzy czy udziału w zorganizowanych grupach przestępczych. Broni przedsiębiorców i managerów oskarżanych w sprawach o złożone oszustwa podatkowe, w tym m.in. w procesach dotyczących tzw. karuzel VAT. Dzięki zaangażowaniu w liczne postępowania z zakresu white collar crime zdobył umiejętności rozwiązywania kluczowych problemów występujących w tego rodzaju sprawach. Nabyte doświadczenie procesowe pozwala mu na wdrażanie dostosowanych do danych spraw schematów obrony.

Studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim ukończył z wynikiem celującym. Otrzymał nagrodę za wybitną pracę magisterską z zakresu prawa karnego. Obecnie jest studentem studiów doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych Uniwersytetu Śląskiego.  

Prawnik rekomendowany w dziedzinie „White Collar Crime” w roku 2024 oraz 2023 według międzynarodowego rankingu Legal 500 (Legalease). Członek Association Internationale De Droit Pénal. 

 

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt