Zespół
Wiktoria Kawa

Wiktoria Kawa

Wiktoria jest aplikantką adwokacką w Kancelarii Chmielniak Adwokaci. Zajmuje się obroną w sprawach karnych, karnych gospodarczych oraz karnoskarbowych. Występuje w skomplikowanych postępowaniach z zakresu white collar crime. Broni oskarżonych w sprawach dotyczących m.in. przestępczości zorganizowanej, działania na szkodę spółek i wierzycieli, prania brudnych pieniędzy oraz złożonych oszustw podatkowych, w tym tzw. karuzel VAT. Występuje również jako obrońca oskarżonych w sprawach o przestępstwa kryminalne.  

Aplikantka adwokacka przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała jeszcze w trakcie studiów, zajmując się również sprawami z obszaru prawa cywilnego oraz gospodarczego. Od początku swojej drogi naukowej zainteresowana głównie prawem karnym. Napisała pracę magisterską dotyczącą problematyki przesłuchania podejrzanego w procesie karnym.  

Newsletter
Bądź na bieżąco w obszarze prawa karnego dla biznesu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Szybki kontakt