Przewiń do treści

Compliance – polityka zgodności

Wspieramy naszych klientów w opracowywaniu oraz wdrażaniu systemów zapewnienia zgodności. Projektujemy zarówno pojedyncze regulacje compliance jak i złożone systemy zarządzania zgodnością całej organizacji.

 

Doświadczenie jakie posiadamy zarówno w sprawach karnych gospodarczych jak i w zarządzaniu programami compliance pozwala nam tworzyć efektywne regulacje uwzględniające źródła i poziom ryzyka organizacji. Oceniamy strukturę, procesy biznesowe i operacyjne oraz branże i profil działalności aby w jak najlepszym stopniu odpowiedzieć na potrzeby organizacji i zgodność z regulacjami. Doradzamy klientom w zakresie wyboru odpowiednich narzędzi bez względu na skalę działalności oraz wspieramy na każdym etapie tworzenia programów compliance.

 

W ramach naszej oferty wspieramy klientów w prowadzeniu wewnętrznych postępowań wyjaśniających oraz identyfikujemy ryzyka nadużyć podatkowych, źródła popełniania przestępstw gospodarczych przez kadrę menedżerską i rozpoznajemy obszary potencjalnej niezgodności i ich wpływu na ryzyka prawne przedsiębiorstwa. Jesteśmy świadomi roli jaką odgrywają wewnętrzne działy prawne i służymy pomocą prawnikom wewnętrznym we wszystkich aspektach związanych z ochroną organizacji przed odpowiedzialnością.

Pomagamy menedżerom w identyfikacji ryzyk braku zgodności oraz reprezentujemy menedżerów w postępowaniach compliance.

Pomożemy Ci, gdy:

Porady prawne i konsultacje online

Potrzebujesz porady prawnej, ale nie masz czasu na dojazd? Konsultacja online jest dla Ciebie.

Zapisz się